Kaip man išsirinkti teisingą religiją?
Klausimas: Kaip man išsirinkti teisingą religiją?

Atsakymas:
Atėję į restoraną mes užsisakome valgį pagal tai, kas mums patinka. Yra įvairiausių kavinių, kurios gali pasiūlyti įvairiausio skonio ir rūšies kavos. Net pirkdami namą ar mašiną mes galime pasirinkti tai, kas labiausiai atitinka mūsų skonį ir norus. Mes negyvename vien tik šokolado, vanilės ar braškių pasaulyje – pasirinkimas yra mūsų teisė. Tu gali pasirinkti viską pagal savo asmeninius pomėgius ir poreikius.

Bet kaip dėl religijos, kuri būtų tinkama kaip tik tau? Religija, kur nėra kaltės jausmo, kur nėra įsakymų, suvaržymų, su įkyriais „galima“ ir „negalima“? Nors tokia gal ir egzistuoja, bet argi religija yra kažkas, ką būtų galima pasirinkti kaip kažkokius mėgstamus kvepalus ar ledus?

Įvairūs balsai stengiasi pritraukti mūsų dėmesį, tad kodėl turėtume laikytis nuomonės, kad Jėzus yra aukščiau, sakykim, Muhamedo ar Konfucijaus, Budos ar Džozefo Smito, Charles Taze Russel‘o? Ir be to, argi ne visi keliai veda į dangų? Argi ne visos religijos yra vienodos? Tiesa ir yra ta, kad ne visos religijos veda į dangų, taip kaip ir ne visi keliai veda į Indianą.

Jėzus vienintelis kalba su Dievo valdžia ir autoritetu, nes Jis vienintelis nugalėjo mirtį! Muhamedas, Konfucijus bei kiti ir po šiai dienai guli kapuose, bet Jėzus, trečią dieną po mirties ant kryžiaus buvo prikeltas galinga jėga ir paliko kapą. Tas, kuris nugalėjo mirtį, nusipelno mūsų dėmesio! Tas, kuris nugalėjo mirtį, nusipelno, kad mes klausytume Jo!

Jėzaus prisikėlimo įrodymas yra neginčyjamas. Visų pirma buvo virš penkių šimtų liudininkų, mačiusių prisikėlusį Kristų – o tai yra daug! Neįmanoma ignoruoti penkių šimtų balsų. Taip pat to įrodymas yra tuščias kapas; Jėzaus priešai lengvai būtų galėję nutildyti bet kokias kalbas apie Jo prisikėlimą iš mirties, parodydami mirusį Jėzaus kūną, bet jo jie neturėjo! Kapas buvo tuščias! Ar galėjo mokiniai pavogti Jėzaus kūną? Vargu. Kad galėtų sutrukdyti tam įvykti, Jėzaus kapą akylai saugojo ginkluoti kareiviai. Turint omenyje tai, kad artimiausi Jėzaus mokiniai Jo arešto ir nukryžiavimo metu iš baimės išsibėgiojo, tiesiog neįtikėtina, kad ši grupė įbaugintų žvejų būtų galėjusi pulti gerai ištreniruotus, profesionalius karius. Tiesiog faktas yra tas, kad Jėzaus prisikėlimo paprastai negalima paaiškinti.

Taigi tas, kuris turi valdžią mirčiai, nusipelno, kad Jo klausytų. Jėzus įrodė savo valdžią, todėl mes turime įsiklausyti, ką Jis sako. Jėzus sako, kad Jis yra vienintelis išsigelbėjimo kelias (Jn 14:6). Jis – ne vienas iš galimų kelių, Jis – vienintelis kelias!

Jėzus sako: „Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti, ir aš jus atgaivinsiu“ (Mt 11:28). Šis pasaulis ir gyvenimas žiaurus, pilnas sunkumų. Dauguma mūsų jau patyrėme tai, argi ne taip? Taigi ko jūs norite – atstatymo ar paprasto kulto? Gyvojo Gelbėtojo, ar vieno iš mirusių „pranašų“? Tikro bendravimo ar tuščių ritualų? Jėzus – ne vienas iš galimų variantų, Jis – vienintelis variantas!

Tikėjimas Jėzumi yra teisinga „religija“, jei jūs ieškote nuodėmių atleidimo (Ap.d. 10:43). Tikėjimas Jėzumi yra teisinga „religija“, jei jūs tokštate tikrų santykių ir nuoširdaus bendravimo su Dievu (Jn 10:10). Tikėjimas Jėzumi yra teisinga „religija“, jei jūs siekiate amžinųjų namų danguje (Jn 3:16). Patikėkite Jėzumi kaip savo Gelbėtoju – ir jūs nepasigailėsite! Patikėkite, kad Jis gali atleisti jūsų nuodėmes – ir jūs nenusivilsite.

Jei jūs norite turėti „tikrą bendravimą“ su Dievu, pasimelskite šia malda. Atsiminkite, sakydami šią ar kitą maldą jūs dar negalite būti išgelbėti. Vien tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti iš nuodėmių. Ši malda yra tik paprastas būdas išreikšti Dievui savo tikėjimą Juo ir padėkoti Jam už Jo išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad nusidėjau Tau ir nusipelniau bausmės. Bet Jėzus Kristus prisiėmė man skirtą bausmę, ir per tikėjimą Juo man gali būti atleista. Aš nusisuku nuo savo nuodėmių ir tikiu, kad Tu – mano išgelbėjimas. Ačiū Tau už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!“

Ar Jūs, atsižvelgę į tai, ką čia perskaitėte, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.Atgal į svetainę lietuvių kalbaKaip man išsirinkti teisingą religiją?